משלוחים בכל הארץ

באמצעות צ’יטה שליחויות

04-8628540

לכל שאלה אנחנו כאן

משלוחים בכל הארץ

באמצעות צ’יטה שליחויות

04-8628540

לכל שאלה אנחנו כאן

משלוחים בכל הארץ

באמצעות צ’יטה שליחויות

04-8628540

לכל שאלה אנחנו כאן

מי אנחנו

האתר מסחר לכל הינו פלטפורמה למכירה על גבי רשת האינטרנט. האתר נשען ומופעל על ידי חנות הספרים המיתולוגית והוותיקה מסחר הספר יוסף יצחק בע”מ אשר נוסדה בשנת 1967 על ידי יוסף צציליה וישעיהו. כיום החנות מנוהלת על ידי דור שני, יוסף יצחק וקלריס ודור שלישי, יוסף גיל.

בחנות מגוון רחב של ספרים בקטגוריות שונות. כמו כן ניתן למצוא ספרים חדשים, משומשים ונדירים בשפות שונות כגון: עברית, אנגלית צרפתית ועוד.
כתובת האתר שלנו היא: http://www.msbooks.co.il.

כמו כן באתר תוכלו למצוא גם משחקים ומוצרים שונים נוספים.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה למייל: ms_books@bezeqint.net או בטלפון: 04-8628540 או פשוט להגיע אלינו בכתובת החלוץ 31, חיפה.
שעות הפתיחה של החנות:
ימי א’, ב’, ד’, ה’ מ- 7:30 עד 15:00.
ימי ג’, ו’, ערבי חג וחול המועד סוכות ופסח מ- 7:30 עד 13:00.
ימי שבת וחג סגור.

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

מדיה

אין להעלות מדיה מכל סוג שהוא לרבות תמונות וסרטונים. העושה בכך יהיה נתון לטביעות על ידי זכויות יוצרים אם קיימים.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ ‘עוגיה’ זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ ‘עוגיה’ נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ‘עוגיה’ זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה: הסברים, מידע על מוצר, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

המידע משותף רק עם מבקרי האתר ועובדי החנות וכן עם תוכנות וחברות אשר נמנות על מנת למנוע תוכן זבל.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

טיפול בהזמנות

משך זמן הטיפול בהזמנה שונה ממוצר למוצר. רוב המוצרים נמצאים אצלינו במחסנים ו/או בחנות ולכן משך זמן הטיפול הינו קצר ויכול להשלח תוך יום-יומיים מרגע התשלום. חלק מהמוצרים אינם זמינים במלאי השוטף של החנות ולכן אנו מזמינים אותם מהספקים השונים. זמן זה יכול להיות עד כ- 7 ימי עסקים. מהרגע שכל המוצרים נמצאים אצלינו המשלוח יתבצע תוך יום-יומיים מרגע התשלום.

בכוונה אין אפשרות לשלם ישירות באתר מכיוון שהמלאי של האתר תלוי בספקים ובזמינות המוצרים בחנות. אין אנו רוצים ליצור מצב של חיוב ולאחר מכן נצטרך לזכות את הלקוח. ברגע שתושלם ההזמנה או במקרה ונדע מראש שאין באפשרותינו לספק מוצר מסויים אנו ניידע את הלקוח.

מדיניות החזרת מוצרים

ניתן להחזיר מוצר עד 14 ימי עסקים לפי החוק. מוצר חייב להיות סגור ועטוף באריזתו המקורית. ספרים לא ניתן להחזיר!!! אחריות להחזרת המוצר הינה באחריות הלקוח בלבד. אין להחזיר מוצרים בדואר רשום!!! ניתן להחזיר מוצרים בדואר שליחים ו/או שליח על לבית העסק ו/או על ידי הלקוח עצמו בבית העסק.

לא יתקבלו מוצרים שהיו בשימוש ו/או לא באריזתם המקורית סגורה.

אחריות

האחריות ושירות למוצרים השונים מלבד ספרים תינתן ישירות על ידי הספקים ו/או היבואנים. 

כניסה לחשבון